Trešdiena,
12. decembris
Piedāvājums
Kontakti
Vakances
Par mums
login:
Parole:
aizmirsi paroli?
Vārda dienas:
Otīlija, Iveta


Apmeklētājiem:
 Paldies par apmeklējumu!
Lai saņemtu produktu paraugus un izcenojumus lūdzam
reģistrēties! Mēs ar Jums sazināsimies.Reklāma:
 Reklāmas iespējas pie kafijas.


ŠOKOLĀDES APDRUKA - Šokolādes dāvanas un suvenīriPēc pasūtījumiem ražojam īpašus šokolādes izstrādājumus ar zīmējumiem un apdruku uz tiem.

Veicam iepakojuma izstrādi un izgatavošanu piemērojot to pasūtītāja produktam.

Jūsu idejas - mūsu realizācija.

Detalizētāk par pasūtīšanas noteikumiem un ražošanas iespējām lasiet šeit..
Šokolāde, šokolādes dāvanas, šokolādes suvenīri, šokolādes konfektes ar logotipu, apdruka uz šokolādes, šokolādes fotogrāfijas un bildes, promo šokolādes izstrādājumi, uzdruka uz konfektēm un citiem šokolādes izstrādājumiem, uzdruka uz šokolades tāfelītes, šokolādes māksla, šokolāde viesnīcas pašreklāmai, šokolāes reklāmpriekšmeti, šokolāde, šokolāde un krāsaini zīmējumi uz šokolādes gabaliņiem. Konfektes un šokolāde ar viesnīcas, restorana, konditorejas uzņēmuma logotipu vai zīmējumu. Dāvanas kāzu viesiem no šokolādes. Šokolādes dāvanas un ielūgumi kāzu viesiem.
Reklāmas konfektes, dāvanas uzņēmējiem, uzņēmuma suvenīri. Oriģinālas saldas dāvaniņas gan uzņēmuma klientiem, gan kolēģiem un partneriem. Konfektes,šokolāde, karameles, ledenes ar uzņēmuma logotipu. Uzņēmuma konfekšu kārbas. Šokolādītes reklāmas etiķetēs. Šokolādes konfektes ar reklāmu. Uzņēmuma stils un korporatīvā atribūtika. Iepakojuma dizains un projektēšana. Atklātnes un apsveikumi, dāvanu komplekti uzņēmumiem un svētku iepakojums ar kompānijas simboliku.